Je tu vyhodnocení první soutěže na mém blogu .

11. května 2014 v 9:00 | blogplateosaurus |  Soutěže
Je tu vyhodnocení první soutěže na mém blogu . Do soutěže se přihlásili čtyři soutěžící . Bylo dvacet otázek . Za každou otázku jste mohli získat 2 nebo 0 bodů , u některých i jeden bod . Soutěž byl lehká a dva z vás měli plný počet bodů , další dva měli bodů také hodně . A teď jdeme na hodnocení . Budu to říkat od konce , aby to bylo napínavé . Bohužel diplomy nešly dát do galerie , tak je vám pošlu emailem .


Na třetím místě se umístil HAAS . Měl 36 bodů . V 16. a 17. otázce napsal čeleď , ale měl tam napsat řád . Protože ta čeleď byla dobře , tak jsem mu dal za obě tyto otázky 1,5 bodu . Velkou chybou byla ta triasová želva , protože henodus nebyl želva , ale placodont . A také měl tu nejčastější chybu . Nejbližší příbuzní kyjonožců nejsou štíři i když tak vypadají , ale ostrorepy . Ačkoliv jsou štíři také členovci tak jsem za tuto otázku dal bod . Tuhle chybu měl i deinonych . Na diplom chtěl něco z permu , tak jsem mu vybral inostranceviu .

Na druhém místě se umístil Deinonych se 39 body . Měl tam stejnou chybu jako HAAS . Nejbližšími příbuznými kyjonožců totiž nejsou štíři , ale ostrorepi . Na diplom chtěl něco vybrat , tak jsem mu vybral pravěkého nosorožce teleocerase .

Na prvním místě se umístili Dinosaurss a Martinoraptor . Oba měli všechny otázky dobře . Dinosaurss chtěl na diplom něco z dinosaur revolution . Tak jsem mu vybral troodona , doufám že je to z dinosaur revolution .

Martinoraptor chtěl na diplom dimetrodona , tak jsem mu vybral obrázek dimetrodona z jedné knihy .

Takové soutěže možná budou často , ale určitě ne pravidelně .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martinoraptor martinoraptor | Web | 11. května 2014 v 10:14

Ten obrázek je opravdu nádherný, moc díky!

2 HAAS HAAS | Web | 11. května 2014 v 13:31

Díky, já se pak podívám na mail...

3 dinosaurss dinosaurss | Web | 11. května 2014 v 16:33

Mám radost, ..ten diplom je moc hezký! :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama