Nový prehistorický park 4 : permská výprava 2/3

14. června 2014 v 8:26 | blogplateosaurus |  Nový prehistorický park

Nový prehistorický park 4 : permská výprava 2/3

minulá část : Nigel se vypravil do permu . Jeho hlavním cílem je inostrancevia . Pozoroval drobného plaza millerettu . Pak se vylekal řevu .


Naštěstí to byl jen dicynodon . Má trochu strach , protože inostrancevia nebyla v této oblasti jediným velkým predátorem . Žilo tu také mnoho býložravců , jako tento moschops . Dvoutunový kolos, i přes to ho dokáží zabít predátoři. Támhle je lycaenops . Jeden metr velký predátor. Je jich tam však mnoho, asi dvacet pět . Měli velké řezáky,kterými byli schopni zabít i moschopse . Teď se na něj vrhají . Lycaenops však ucítil snadnější cíl - Nigela .Lycaenopsové se ženou za Nigelem , tomu se podařilo vylézt na strom . Lycaenopsové však umí lézt na stromy . Lezou za Nigelem . Nigela měl štěstí . Ačkoliv lycaenopsové zpozorněli , ozval se hlasitý řev .

dole : lycaenops

Byla to inostrancevia . Běží přímo k lycaenopsům . Ti utíkají . Je večer a Nigel jde spát . Další ráno je poměrně klidné . Pak Nigel nalezne noru . Je v ní thrinaxodon . Ten byl již pokryt srstí . Měřil 50 centimetrů a živil se hmyzem . Jen ho nějak vylákat z nory . Nigelovi se podařilo thrinaxodona chytit a umístit do krabice , kterou umístil do auta . Thrinaxodon je jeden z mála , který hromadné vymírání přežije . Z dálky Nigel pozoruje, jak smečka lycaenopsů útočí na moschopse . Střídavě na něj útočí , zakusují se do něj . Když je kořist čtyřicetkrát větší , tak se může bránit . Čtyři lycaenopsové byli rozdrceni . Zbývajících dvacet jedna se dále zakusuje do mochopse a další lycaenops byl zadupán do země . Moschops je na konci svých sil . Jeden z lycaenopsů skáče moschopsovi na záda a svými špičáky mu přetrhává krční tepny a moschops umírá . ,, Silný otřes , celá zem se otřásá ´´ . Dicinodonti zděšeně prchají . Zatím v prehistorickém parku mláďata iguanodona rychle rostou . Obrovským indricotheriím se rovněž skvěle daří . Sarchosuchus a spinosaurus jsou již v pořádku , ale musí být dáni daleko od sebe . Tyto výběhy Bob již postavil . Oba dva již jsou ve svém novém výběhu . V permu je hromadné vymírání již za dveřmi . Z dálky Nigel zpozoroval inostrancevii . A na druhé straně scutosaury . Hromadné vymírání již není daleko .

Kdy začne hromadné vymírání vymírání ? Přiveze Nigel inostrancevii , nebo i scutosaura ?

Zítra : gigantoraptor
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 dinosaurss dinosaurss | Web | 14. června 2014 v 13:17

Parádní!! Už se nemůžu dočkat, jak to nakonec všechno dopadne..

2 HAAS HAAS | Web | 14. června 2014 v 14:51

Dobrý příběh. Nenapadlo tě to celé díky Prehistorickému parku na FanFiction? :-)

3 HAAS HAAS | Web | 14. června 2014 v 17:49

Také ten web příliš neznám, ale vím, že tam fanoušci píší pokračování svých oblíbených seriálů.

4 martinoraptor martinoraptor | Web | 14. června 2014 v 18:21

Moc hezké.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama