Nový prehistorický park 4- permská výprava 1/3

12. června 2014 v 12:00 | blogplateosaurus |  Nový prehistorický park

Nový prehistorický park 3 - permská výprava

V minulé misi se Nigel vypravil do severní Afriky za křídovými dinosaury . Přivezl mírumilovné býložravce ouranosaury , kterým se v současnosti dobře daří . Velmi často se sluní . Dalším přivezeným dinosaurem z minulé výpravy je stádo obrovských paralititanů . Ačkoliv mají opravdu silný plot , tak snad neutečou . Jsou to největší obyvatelé prehistorického parku . Carcharodontosaurus byl rovněž přivezen z minulé výpravy . Tomuto obrovitému predátorovi musí ošetřovatelé dávat spoustu masa . V jiné části parku je jezero rozdělené na dva výběhy . V jednom je spinosaurus a ve druhém je sarchosuchus . Zatím se jim daří. Paralititanové mají tak velký výběh , že donedávna nikdo nevěděl, co se děje vevnitř výběhu . Až do teď , protože Bob nastavil do výběhu dálkově ovládané kamery . Kamery projely celý výběh a zjistilo se , že paralititanové nakladli asi 21 vajíček . Bob je šel odebrat a dal je do inkubátoru . Nigel chystá svou další misi . Do doby před dinosaury , kdy světu vládli jiní plazi i když mají blíže k savcům než k plazům . Jedním z vrcholových predátorů té doby byla inostrancevia . Tu by Nigel rád přivezl do prehistorického parku . Inostrancevia byla o něco větší než lev . Inostrancevia vyhynula před 250 miliony let . Její vyhynutí způsobily sopečné erupce gigantických rozměrů . které zapříčinily vyhynutí více než 90% živočichů . Nigel se vydá těsně před katastrofu .

dole : inostrancevia

Když se však Nigel vrací do parku , tak netuší , že přijíždí do stavu maximální pohotovosti . ,,Nigele , rychle přijeď do spinosauřího jezírka ! ´´ . Sarchosuchus se proboural do ke spinosaurovi . Jdou si po krku . Nigel rychle přijíždí . Sarchosuchovi se podařilo kousnout spinosaura , spinosaurus ho sekl drápem . Bobovi se naštěstí podařilo nalákat sarchosucha do svého výběhu na maso . Bob shodil plot a byli rozděleni a uspáni . Byli převezeni na veterinu , kde je snad vyléčí Suzanne . Zjistila , že naštěstí nejsou vážná zranění. Nigel vjíždí do permu , těsně před sopečnou apokalypsu . Nigel vjíždí do hustého lesa , blízko je také poušť . Po pár minutách Nigel vidí první pravěké zvíře millerettu . Byl to čtyři kilogramy vážící drobný plaz . Jen jí nějak chytit . Nigel jí chce chytit , ale milleretta mu unikla . Tak musí pátrat dál .Náhle uslyšel řev a vylekal se .

dole : millereta

Jaký živočich vyluzoval ten řev ? Bude pro Nigela nebezpečný ? Kdy Nigel chytí inostrancevii ? Kdy začnou supervulkány chrlit lávu ?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 dinosaurss dinosaurss | Web | 12. června 2014 v 15:15

Panejo, to je napínavé, už teď se těším, jak to bude pokračovat..

2 martinoraptor martinoraptor | Web | 13. června 2014 v 18:30

Vypadá to zajímavě, rovněž se těším na pokračování...

3 blogplateosaurus blogplateosaurus | Web | 13. června 2014 v 19:50

Zítra píši další část .

4 dinosaurss dinosaurss | Web | 13. června 2014 v 20:52

[3]: Príma :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama