Vyhodnocení soutěže

1. června 2014 v 14:19 | blogplateosaurus |  Soutěže

Vyhodnocení soutěže
Je tu vyhodnocení Druhé soutěže . Do soutěže se přihlásili čtyři soutěžící . Bylo dvacet otázek . Za každou otázku jste mohli získat 2 nebo 0 bodů , u některých i jeden bod . A teď jdeme na hodnocení . Budu to říkat od konce , aby to bylo napínavé .


Na čtvrtém místě se umístil martinoraptor . Měl 35 bodů . Nevěděl třináctou otázku . Správnou odpovědí byl epidexipteryx . Další chybu měl v 19. otázce , kde byl obrázek thylacosmila . Otázkou bylo, jestli to je šelma a martinoraptor odpověděl, že ano . Ve skutečnosti je to dravý vačnatec . Martinoraptor měl ještě jednu chybu . Napsal , že argentinosaurus žil v Africe . Na diplom jsem mu měl něco vybrat , tak jsem mu vybral kambrickou opabinii .Na třetím místě se umístil Siamotyrann .Získal 36 bodů . Nepochopil, že otázka s křídovými prosauropody je chytákem , protože poslední prosauropodi vymřeli v juře . Další chybou bylo , že napsal jen pět dromeosaurů . Právě u této otázky jsem získal podezření , že si to vyhledával . Protože všech těchto pět druhů jsou bazální rody této čeledě a nepatří do žádné podčeledě . Seznam těchto pěti je takový na wikipedii . Také nenapsal, kde žil turiasaurus . Není to tedy jisté , že to opisoval , ale je to pravděpodobné . Jinak pokud myslel dromaeosauroidese , tak ho opsal jako dromeosaura .
Na druhé místě se umístil HAAS . Nevěděl, jak se nazývá skupina triasových plazů , která měla krunýř , ale nebyly to želvy. Správná odpověď byli placodonti a v otázce s vyjmenováváním dromeosaurů , jich sice vyjmenoval šest , ale jeden z nich saurornithoides patří do čeledě troodontidae . Na diplom chtěl nějaké zvíře z permu , tak jsem mu vybral obojživelníka cacopse.A na prvním místě se umístil dinosaurss . Měl všechny otázky dobře . Na diplom chtěl spinosaura z Planety dinosaurů.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 1. června 2014 v 16:39

Děkuji Ti, to s tím Saurornithoidesem jsem vůbec netušil. Ty Placodonty jsem skoro věděl, ale nebyl jsem si jistý všemi rody, tak jsem napsal jen jednu čeleď z jejich skupiny. I tak díky...

2 dinosaurss dinosaurss | Web | 1. června 2014 v 17:52

To je nádhera, moc Ti Děkuji!

3 martinoraptor martinoraptor | Web | 1. června 2014 v 18:12

Díky za diplom, je moc hezký. Já jsem fakt napsal že Argentinosaurus žil v Africe? To jsou věci.

4 blogplateosaurus blogplateosaurus | Web | 1. června 2014 v 18:29

[3]: Ano , zdálo jse mi , že je to omyl .

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama